Başkandan Mesaj

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Başkandan Mesaj

Tekstil dünyasının en temel ihtiyaçlarının "kalite ve güven" olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden, firmamızı bu iki temel üzerine kurduk ve bütün ticari ve bireysel ilişkilerimizi "kalite ve güven" ilkeleriyle sürdürüyoruz.

Tekstil dünyasının en temel ihtiyaçlarının "kalite ve güven" olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden, firmamızı bu iki temel üzerine kurduk ve bütün ticari ve bireysel ilişkilerimizi "kalite ve güven" ilkeleriyle sürdürüyoruz. 
 
Belirlediğimiz bu temel ilkelerimizden taviz vermemek için maddi kayıplar yaşamaktan hiçbir zaman korkmadık.
 
1995 yılında girdiğimiz tekstil dünyasında, kendimize şiar edindiğimiz "kalite ve güven" felsefesi, bizi iplik örgü ve boyama olarak entegre bir üretim tesisi haline getirdi.  Entegre üretimini verdiği güç ile, kısa sürede Türkiye'nin önde gelen örme kumaş üreticilerinden bir olduk.
 
Günümüz sosyal projelerinden, geri dönüşüm projesinin bir meyvesi olan rejenere iplik, dünya da ciddi rağbet görmektedir. Fiyat olarak avantajlı olan bu ürünün aynı zamanda kullanılmayan eski ürünlerin tekrar değerlendirilmesi ve çevre duyarlılığı yönünden çok önemlidir.
 
Devamlı gelişen pazar şartlarına ayak uydurmak için 2018 yılında yeni yatırımımız olan rejenere iplik fabrikamızı kurduk. Rejenere iplik üretiminde çok kısa bir sürede kalite yönünden ciddi bir sıçrayış gerçekleştirdik ve yaptığımız yatırımların doğruluğunu kısa sürede görmeye başladık.
 
“Kalite; süreklilik gerektirir” sloganıyla devam ettiğimiz ticari hayatımızda önümüzdeki en önemli hedef;  ihracat rakamlarımızı artırarak sektörünün yoğun olduğu bölgelerde varlığımızı daha da artırmak. Bu sayede katma değeri yüksek bir şirket olarak ülkemiz adına hizmetlerimize devam ediyoruz.
 
Sonuna kadar yaslandığımız kalite ve güven mottosunun, bizi ihracatta da çok iyi bir seviyeye getireceğinden hiç bir şüphem yok.
 
Tesislerimizde makine ve cihaz tercihlerimiz her zaman en son teknoloji ürünleri olmuştur. Tam teşekküllü laboratuarlarımız ve eğitimli personellerimizle üretimimizin  her aşamasını ciddiyetle planlanmaktayız.
 
Sektördeki rekabet üstünlüğüne, iyi eğitilmiş bireyler ile ulaşabiliriz. Kalite ve güven felsefesinin, başta A kadromuz olmak üzere tüm personelimiz tarafından benimsenmiş olması bizim için çok önemli ve başarımızın altın anahtarıdır. 
 
İhya Ailesi olarak çevreye karşı duyarlılığa önem vererek, çevreyi koruyarak ve kendimizi sürekli güncel tutarak, yatırımlarımıza devam ediyoruz.
 
İlyas Havuç | Yönetim Kurulu Başkanı
İhya Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti.

 

Bu Sayfa 2088 kez ziyaret edilmiştir.
Tarih : 25 Ağustos 2018 / 10:18
1 96
© İhya Tekstil / 2019 tüm hakları saklıdır.