Hakkımızda

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Hakkımızda

1995 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan firmamız, tekstil dünyasına deneyimli personeliyle komple hizmet üreten, Türkiye’nin önde gelen kumaş üreticilerden biridir. Firmamızda; rejenere iplik üretimi, örme, boyama, baskı ve farklı terbiye işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Örme kumaş üretiminde uzmanlaşan İhya Tekstil A.S; iplik üretimi- örme, boyama, baskı ve terbiye alanındaki yatırımlarını tamamlayarak entegre bir kumaş üreticisi haline gelmiştir.

1995 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan firmamız, tekstil dünyasına deneyimli personeliyle komple hizmet üreten, Türkiye’nin önde gelen kumaş üreticilerden biridir.
Firmamızda; rejenere iplik üretimi, örme, boyama, baskı ve farklı terbiye işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Örme kumaş üretiminde uzmanlaşan İhya Tekstil A.S; iplik üretimi- örme, boyama, baskı ve terbiye alanındaki yatırımlarını tamamlayarak entegre bir kumaş üreticisi haline gelmiştir.
 
Yurt içi piyasada yoğun şekilde çalışan firmamız, ihracata yönelik çalışan hazır giyim firmalarına kumaş tedarikinin yanı sıra, ciddi bir ihracat kapasitesine sahiptir.
 
İhya Tekstil A.S, son teknoloji sistemlerle donatılmış makine parkurunun yanında, çevreye duyarlılığı, profesyonel kadrosu, %100 kalite kontrol sistemi, müşteri memnuniyeti ve hızlı servis anlayışı ile çalışmaktadır.
 
Firmamız  OEKO-tex 100 Certificate, ISO 9001:2015 Quality Management  sertifikalarına sahiptir.
  
Kurulduğumuz günden itibaren ürün kalitemizi ve üretim kapasitemizi artıracak teknolojik yatırımlar yaptık. Günümüzde Fast-Fashion olarak ifade edilen hızlı ve son moda ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.
 
Yatırımlarımızın önceliği, insan, teknoloji ve cevredir.
 
Ticari misyonumuz ve kalite-güven ilkelerimiz doğrultusunda, sektördeki yükselişimizi hız kesmeden sürdürmek istiyoruz.

 

Bu Sayfa 3242 kez ziyaret edilmiştir.
Tarih : 19 Haziran 2018 / 01:29
9 11
© İhya Tekstil / 2019 tüm hakları saklıdır.